Camping Domaine De La Paille Basse vanaf € -!

p.p. prijs vanaf:

Bekijk deze aanbieding

Deze deal wordt aangeboden door eurocampings
Lot, Frankrijk
Souillac

Camping Domaine De La Paille Basse Frankrijk

Frankrijk vakantie. Boek deze vakantie aanbieding en ga op vakantie naar Camping Domaine de la Paille Basse. Voor de vanaf prijs van - geniet je van een heerlijk verblijf in Frankrijk.

Reisorganisatie informatie Eurocampings Vertrek: 1-1-1970   € -

Online Frankrijk camping boeken

Een middeleeuws stadje (3 boerderijen) gerestaureerd en omgebouwd tot een 80 ha grote camping, en dit zonder de originaliteit te verwaarlozen. Gelegen op een heuvel met een schitterend uitzicht en romantische zonsondergang. Daarbij, met alle voorzieningen (en animatie) die u mag verwachten, biedt de...

Lees meer >

Reference: VK1448261